Zima je tady! Tedy alespoň podle kalendáře. Zatím na sněhobílou pokrývku teprve čekáme, ale o to víc se na první sníh těšíme. Je to totiž první zima, kdy budeme využívat našeho drona. Protože jeho možnosti jsou neomezené, máme spoustu nápadů, které chceme zrealizovat a spoustu míst, které chceme natočit. Jediné, co potřebujeme, je ten sníh. Asi není krásnější pohled na svět, než z výšky. O to víc, když je celý zahalený do bílé peřiny, třpytící se, prostě kouzelný.

„Potřebujete také zimní záběry z výšky nebo z míst, kam se fyzicky nedostanete, ale pronájem vrtulníku je nemožně drahý? Věděli jste, že dron může tyto záběry pořídit za pár tisíc korun?

Výškové natáčení v zimě bylo dříve velmi náročné a pro většinu klientů cenově nedostupné. Ať už se jednalo o natáčení lyžařských soutěží, zimních panoramat, sjezdovek, vysokohorských hotelů či zasněžených měst, vždy bylo potřeba poměrně dost času na přípravu, zkoordinovat několik lidí včetně kameramana, pilota atd. a samozřejmě nemalé finanční náklady. V poslední době se však setkáváme s revolucí v natáčení, dronem s kamerou, kterého využívá stále čím dál více firem.

Přečtěte si více o natáčení leteckých video a fotozáběrů za pomoci drona na našem webu.

 

Čtěte dále:

Ukázky naší práce

Ceny za natáčení

S čím létáme

5 kroků k úspěšnému videu