Pro koho je spolupráce vhodná?

pro všechny, kteří chtějí natáčet/fotit z výšky často

pro ty, kteří by rádi poutavý a zajímavý marketing

pro agentury a společnosti

Co v případě dlouhodobé spolupráce nabízíme?

výrazné slevy při častějším natáčení/focení

nonstop služby – bez objednání (natáčíte ten den, když potřebujete nebo je skvělé počasí)

rozšířené možnosti (zapůjčení, kurzy výuky létání, apod.)

S kým navazujeme spolupráci nejčastěji?

Svatební agentury

Není nic krásnějšího, než zaznamenat nejdůležitější okamžiky Vašeho života z výšky. Letecké záběry zažívají oprávněně velký boom ve světě svateb a obřadů. Příjezd svatební kolony, místo obřadu, ať již jde o zámek, hotel nebo třeba kostel, záběry z ptačí perspektivy Vás ohromí.

Továrny a velké společnosti

Chcete ukázat rozsah Vašeho podnikání? Potřebujete navést Vaše klienty a obchodní partnery k sídlu společnosti? Nebo se jen chcete pochlubit velkým areálem své firmy? Pomůžeme Vám zaznamenat vše z výšky a dodat tak snímkům tu správnou šťávu.

Cestovní agentury

Ohromte turisty profesionálními a netradičními snímky Prahy a významných památek v ČR. Vše pod Vaší značkou a podle individuálních požadavků. Buďte mezi prvními, získejte konkurenční výhodu.

Dopravní společnosti

Natočíme a nafotíme Váš vozový park, ať už to má být v pohybu nebo na rozlehlém parkovišti. Nejčastěji natáčíme pro taxislužby, kurýrní služby a kamionovou přepravu.

Eventové agentury

Nejčastěji spolupráci navazujeme s eventovými agenturami. Rozšiřování služeb o záběry z výšky se zdá být velmi oblíbené a lze jej využít nejen na svatbách, slavnostních událostech, párty, ale třeba na maturitních plesech, sportovních událostech.

Pořadatelé koncertů a společenských událostí obecně

Zapomeňte na pronájem drahého vrtulníku. Pronájem našeho drona vyjde daleko levněji, takže můžete natočit daleko více leteckých záběrů za nesrovnatelně nižší peníze. Celodenní natáčení, krátké zápůjčky, několikadenní pořizování záběrů, na vše jsme připraveni a se vším máme bohaté zkušenosti.

Developeři

Jste developer a potřebujete zakreslit nebo zmapovat místo stavby do projektu? Jsme pro Vás vhodným partnerem. Často také dokumentujeme bourání staveb, mapujeme výstavby, točíme kolaudace, natočíme místa, kam se žádný kameraman nebo helikoptéra nemá šanci dostat.

A mnoho dalších

Natáčení leteckých snímků je velmi moderní a účinný způsob propagace nebo ukázky toho, co potřebujete. Proto se v kreativitě a nápadech meze nekladou a helikoptéra může létat kdekoliv, kde si umíte představit.

Spolupracujeme

velcí klienti
Spojte se s námi