Jsme full service digitální agentura, proto Vám kromě samotného natáčení leteckých snímků můžeme pomoci s …

Návrh na kreativní video, reklamu, příběh

Máte nápad, ale něco tomu chybí? Potřebujete virální video a nevíte jak na to? Nevíte vůbec, jak má Vaše video vypadat? Nevadí! Pojďme se sejít a vymyslet naprostou bombu, která zaujme. Milujeme práci na zajímavých a kreativních projektech, a rádi Vám k zajímavému videu pomůžeme.

Příprava (herci, kulisy, veškerá produkce)

Už si nemusíte lámat hlavu s vyřizováním, rezervováním a výběrem všech potřebných rekvizit a mnoha dalších věcí okolo natáčení. Nemusíte ani koordinovat práci kreativní agentury s produkční společností a půjčovnou rekvizit. Zařídíme vše na klíč, máme na to odborný tým nadšených lidí.

Samotné natáčení

Natáčení videa, focení, to není v drtivé většině záležitost pro jednu osobu. Většinou je třeba se držet scénáře, reagovat na změny počasí, nečekané události, koordinovat herce, zkrátka organizovat celou výrobu. Rádi Vám s tím pomůžeme, máme bohaté zkušenosti a roky praxe.

Střih a zpracování

Syrové záběry z natáčení připravíme, sestříháme, dodáme zvuk, efekty, animace, zajistíme licence, práva k hudbě, zkrátka vše, co je k profesionálnímu videu potřeba.

Distribuce, marketing

Má sloužit Vaše video jako upoutávka k nové službě, produktu? Představujete něco zajímavého? Upozorňujete na důležitou událost nebo chcete video k jakýmkoliv účelům mimo osobní potřebu? Budete potřebovat účinnou propagaci. Potřebujete, aby se video šířilo samo po sociální síti, nebo má jít o televizní reklamu? Rádi Vám pomůžeme ke splnění Vašeho cíle.

Poradenství

Potřebujete poradit s tím, jak natočit video? Nevíte si rady s tím, jakou techniku použít? Jsme tu od toho, abychom Vám byli oporou. Pište, volejte kdykoliv. Rádi se s Vámi sejdeme osobně a vše probereme osobně u šálku dobré kávy.

Focení v ateliéru

Kromě leteckých záběrů a video servisu Vám poskytneme prostory k natáčení v interiéru, focení. Náš ateliér je vybavený nejmodernější technikou, máme vlastní maskérnu a v ateliéru lze fotit i velké předměty, například auta.

Natáčení na běžnou kameru

Máme mnoho druhů kamer a fotoaparátů. Od běžných zrcadlovek, přes kamery do terénu (GoPro), až po profesionální natáčecí techniku. Letecké záběry tak můžeme jako jediná agentura doplnit i o profesionální záběry ze země. Běžně tak natáčíme v jednu chvíli třemi kamerami. Výsledky jsou pak fascinující.

Půjčovna techniky

Veškerou techniku, kterou vlastníme, Vám rádi zapůjčíme na jakkoliv dlouhou dobu. Stačí napsat, zavolat a domluvíme se.

Pojďte s námi spolupracovat i Vy!