Nejčastější otázky a odpovědi na téma natáčení z výšky

Jak záběry z výšky pořizujete?

K natáčení a fotografování videí z výšky používáme nejmodernější profesionální drony. Dron je bezpilotní helikoptéra, která je ovládána ze země. Kromě výšky a směru můžeme ovládat celou kameru. Pořídíme tak stejné, často lepší záběry, než z velké helikoptéry.

Proč si firmy a instituce objednávají letecké záběry?

Lidé si pomalu zvykají na tradiční i netradiční záběry ze země. Focení a natáčení čehokoliv se zdá být z klasického pohledu již okoukané. Na řadu tedy přichází velmi emotivní a pro širokou veřejnost neobvyklé záběry z ptačí perspektivy. Ne nadarmo začíná každý druhý film pohledy na město nebo místo, kde se příběh odehrává, a to vše z ptačí perspektivy.

Jaká je kvalita pořízených záběrů?

Od samotného začátku se kvalitou záběrů zabýváme a dáváme tomuto odvětví velkou pozornost. Proto veškerá naše technika splňuje ty nejnáročnější současné požadavky. Ne náhodou natáčíme letecké záběry pro televize. Veškeré záznamy od nás jsou v kvalitě 4K.

Za jak dlouho pořídíte mnou požadované záběry?

Je to různé. Čím dříve termín natáčení nebo předání videa známe, tím větší je pravděpodobnost, že budeme mít ještě volný termín. Ale pokud náš klient na záznamy spěchá, jsme schopní se přizpůsobit a natáčet v den objednání. Pokud je potřeba, stříháme dlouho do noci, abychom záznam předali třeba ten samý den.

Kdo udělá marketing mému videu a kolik to stojí?

Marketing videa je specifickým odvětvím, kterému se také věnujeme. Potřebujete-li tedy poradit ohledně marketingu Vašeho videa nebo chcete své video propagovat profesionálně, rádi Vám s tím pomůžeme. Cena se vždy odvíjí podle Vašich možností. Rozpočty mohou být takřka neomezené. J

Jak vzniká záznam z výšky?

Zjednodušeně řečeno, s klientem se nejprve musíme shodnout na budoucí podobě záznamu, chceme, aby vše posloužilo co možná nejlépe svému účelu. Poté naplánujeme vše potřebné k realizaci videa. Ať už jde o dodání herců, kulis, zajištění další techniky, vše můžeme zařídit. V den natáčení si projdeme celý scénář ještě jednou a naše práce může začít. Po získání všech potřebných záznamů vše sestříháme, upravíme a připravíme k distribuci, případně zajistíme efektivní propagaci nového videa.

Kolik peněz stojí pořízení videa nebo fotografií?

Ceny pořízení materiálů se velmi liší a záleží na vzdálenosti, technických požadavcích, délce záznamu a na mnohém dalším. Obecně jsme ale schopni jednoduché video pořídit od 3.000 korun a fotografie od 1.500 korun.

Čtěte dále:

Ukázky naší práce

Ceny za natáčení

S čím létáme

Aktuálně ze světa dronů

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!