Jste firma a přemýšlíte nad natočením reklamního videa? Jednoznačně doporučujeme! Video je skvělý způsob komunikace a jeho využití je neomezené. Díky originálnímu videu můžete zvýšit povědomí o vaší firmě, získat nové zákazníky nebo ty stávající utvrdit v tom, že si vybrali správně. Ovšem je potřeba realizaci pořádně promyslet. Špatně natočené video by vás mohlo spíš poškodit.

Klíčem k úspěšnému videu je samozřejmě nápad, ovšem bez krásných záběrů by byl skvělý nápad k ničemu. A jak získat krásné a neobyčejné záběry? Rozhodně pomocí drona! Záběry z výšky mohou vaše firemní video zlepšit až o 100%.

Ještě nedávno bylo pořizování video záběrů z výšky velmi komplikované, a to především z hlediska ceny. Pro získání kvalitních snímků bylo potřeba si pronajmout vrtulník s pilotem a samozřejmě také kameramana v řádech deseti až statisíců korun.

Dnes je vše daleko jednodušší. Super kvalitní záběry můžete získat pomocí drona s HD kamerou. Mini letoun se navíc dostane do míst nebo prostor, kde vrtulník nemá šanci, tedy do různých hal, sálů apod. Co se týče ceny za pronájem drona, tak ta je také nesrovnatelná, pohybuje se v řádech tisíců korun.

Potřebujete-li originální video s neobyčejnými záběry, které zaujme a osloví, obraťte se na nás!

Ukázky naší práce zde.

 

Čtěte dále:

Ukázky naší práce

Ceny za natáčení

S čím létáme

Letecké záběry