Letecké fotografie od 3500 korun

Video záznam od 4000 korun

Doprava od 7 korun/km

*Ceny jsou pouze orientační. Přesná cena se odvíjí od časové náročnosti, požadavků a konkrétní domluvy.

Chcete znát přesnou cenu? Pište na info@dronskamerou.cz. Zašleme Vám přesnou cenu do hodiny.

Na co si dát pozor

Často se na nás obrací klienti, kteří nemají dobré zkušenosti s konkurencí, proto jsme připravili několik základních a nejčastějších bodů, kterých se můžete vyvarovat.

Dejte si pozor na nejlevnější nabídky

Ne nadarmo se říká, že nejlevnější produkt nebo služba se obvykle brzy prodraží. U pořizování leteckých záběrů to platí dvojnásob. Ať už jde o velmi nekvalitní záběry z neprofesionální techniky nebo špatně zvládnutý sestřih či amatérský tým lidí, kteří si pořizováním snímků přivydělávají k normální práci a termín natáčení Vám jednoduše negarantují. Často se také v poslední době objevují startovací ceny, které lákají na extrémně nízké nabídky, v praxi však za každou fotografii či vteřinu záznamu zaplatíte velké peníze.

Chtějte vždy stabilní společnost

Lákavě nízkou cenu nabízí zpravidla studenti nebo nadšenci, kteří mají létání jako svůj koníček a na svůj RC model si připevní malý foťáček, se kterým si pořizují záběry. Občasný přivýdělek se jim hodí, tak službu leteckých záběrů nabízejí. Stále častěji se na nás obrací nespokojení zákazníci, kteří si tuto spolupráci vyzkoušeli na vlastní kůži, a v den natáčení, když je ideální počasí nebo daná akce, jim majitel letadla vše zruší, neboť mu do toho něco „vlezlo“. Nejčastěji mají tito lidé jeden stroj, který se může porouchat nebo chodí mimo tuto činnost do svého zaměstnání, apod.

Čtěte dále:

Ukázky naší práce

Ceny za natáčení

S čím létáme

Aktuálně ze světa dronů

Z našich videí vybíráme

Více ukázek naší práce ZDE.

Kontaktujte nás