Pronájem drona

Jsme digitální agentura, milujeme moderní technologie a byli jsme mezi prvními, kdo si drona pořizovali. Byli jsme totiž unešeni z nádherných záběrů, které se dronem dají pořídit a také neomezených možností, které bezpilotní letoun nabízí. Natočí či vyfotí z výšky jak interiér, tak exteriér. Jak události, stavby, areály, sportovní utkání, prostě cokoliv. Navíc rychle, levně a efektivně!

Je pravda, že dron se dá momentálně pořídit od několika tisíc korun. Ovšem pokud potřebujete opravdu kvalitní záběry videa, které by mělo reprezentovat, měl by být vybaven nejen kvalitní kamerou, ale také výkonným stabilizátorem a dalšími komponenty, které cenu letounu mohou zvýšit až na vyšší desítky tisíc.

Dron Praha

Je jasné, že pokud potřebujete pořídit video jednorázově, rozhodně se vám nevyplatí drona kupovat. V takovém případě nabízíme k pronájmu našeho drona, který je vybaven nejkvalitnější GoPro HD kamerou na trhu. Kromě toho nabízíme služby na klíč od nápadu na video, produkce, realizace, sestříhání a až konečnou finalizaci.

 

Čtěte dále:

Ukázky naší práce

Ceny za natáčení

S čím létáme

Letecké záběry