1, Máme jiný pohled a přístup

Na každého klienta hledíme s úctou. Nejde nám v první řadě o peníze, ale o kvalitně odvedenou práci a spokojenost zákazníka. Jedině tak můžeme jako firma růst (a také klidně spát). Ti, kteří s námi již spolupracují nebo přechází od konkurence, si nejvíce cení osobního přístupu a profesionality.

2, Každé video od nás musí plnit svůj účel

Nebereme klienty a jejich požadavky jako jednorázovou zakázku, kdy uděláme svou práci a víc nás nezajímá. Naším cílem je budovat se zákazníkem dlouholeté partnerství. Díváme se na danou zakázku globálně, s nadhledem. Proto je každé video od nás osobité a originální.

3, Spolehlivost a férové jednání

Fér přístup by měl být samozřejmostí při každé spolupráci, v praxi to ale bohužel ne vždy funguje. Pro nás je slovíčko „spolehlivost“ bernou mincí. Na čem se domluvíme, to platí. Dodržujeme termíny. Nezneužíváme ústních dohod, nevymlouváme se na špatné specifikace ve smlouvách, jsme čestní a féroví.

4, Krásné záběry

Dáváme si záležet, aby vše, co natočíme nebo vyfotíme, dávalo smysl, a aby to v člověku zanechalo pozitivní vzpomínku. Myslíme si, že jen tak můžou být naše videa úspěšná. Raději vzlétneme vícekrát jen proto, aby bylo z čeho vybírat a výsledek byl neodolatelný.

5, Naše ceny jsou více než přijatelné

Každoroční průzkumy trhu ukazují, že nepatříme mezi drahé agentury. Ceny nastavujeme podle možností a očekávání našich klientů. Sami pravidelně regulujeme své fixní náklady, abychom mohli být efektivní a vysoce konkurenceschopní. Svou práci milujeme a rozhodně ji neděláme jen pro peníze.

6, Perfektní komunikace

Firma, které složíte zálohu na účet, komunikuje perfektně právě do chvíle, dokud neobdrží platbu. Poté se odmlčí a Vy jen čekáte, jestli se odmlčela navěky nebo se jedná jen o dočasný problém. Asi každý něco podobného zažil. U nás ale fungujeme jinak. Se začátkem projektu dostanete osobní telefonní kontakt na odpovědnou osobu, která je Vám k dispozici nonstop. Každý krok s Vámi diskutujeme a během natáčení i po něm jsme Vám stále k dispozici.

7, Full service agentura

Vymyslíme Vám kreativní a poutavé video nebo příběh, vše připravíme a zařídíme, natočíme skvělý materiál, který sestříháme, dodáme mu potřebnou hudbu nebo animace a nakonec vše propagujeme tak, aby se video stalo úspěšné. Je to efektivnější, levnější a pohodlnější než služby objednávat u různých společností. Komunikujete s jednou osobou, která je do Vašeho projektu zasvěcena od začátku.

8, Garance kvality

My neslibujeme, my garantujeme! Garantujeme Vaši spokojenost. Garantujeme termíny dodání, dodržení domluvených cen a garantujeme lidský a upřímný přístup ke každému klientovi. Pokud by se stalo, že nebudete spokojeni, vrátíme Vám všechny peníze.

9, Máme rádi malé i velké klienty

Je nám jedno, jestli jste živnostník, soukromá osoba, státní instituce nebo velká korporace. Nám jde o dobře odvedenou práci, dlouhodobou spolupráci a na ostatní nehledíme. Běžně řešíme tisícikorunové zakázky souběžně s těmi statisícovými, pravda, někdy je celkem legrace.

10, Přidaná hodnota

Neděláme zakázky jako na běžícím pásu. O naší práci přemýšlíme a nahlížíme na ní z různých úhlů. Pokoušíme se vždy stavit do role klientů. To nám umožňuje vidět odváděnou práci s nadhledem. Velmi často nás tak napadají různá vylepšení, vidíme lépe možné problémy a případné chyby. Naši spokojení klienti to vnímají jako přidanou hodnotu, které si v průzkumech cení dlouhodobě nejvíce.

Čtěte dále:

Ukázky naší práce

Ceny za natáčení

S čím létáme

Aktuálně ze světa dronů

Líbí se Vám naše zásady? Pojďme se sejít